Prawo jazdy Warszawa - serwis na temat nauki jazdy w Warszawie - szkoły, ceny, zasady zdawania
Menu:
Ciekawe strony:

MDK Nauka Jazdy


ul. Żeromskiego 81 (Bielany)
róg Reymonta
Warszawa
(inne biura: ul. Konstancińska 2 lok. 23)

Biuro główne czynne: pn.: 10 - 19, wt. - pt.: 10 - 18 (ul. Żeromskiego), pn. - pt.: 14 - 19, sb.: 9 - 14

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:Skype: Skype Nauka.jazdy.mdk


Kategorie A1, A2, AM, A, B, B+E
Cena za kat. B od 1500 zł *
* - dla posiadaczy karty EURO26 zniżka 5 % od podstawowej ceny kursu, przy wpłacie jednorazowej 100zł zniżki
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne materiały szkoleniowe w cenie kursu
Płatność za kurs w ratach możliwość opłaty za kurs w ratach
Dodatkowa godz. kat. B po kursie od 50 zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu od 50 zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English yes

Miejsce wykładów:

- ul. Żeromskiego 81

Początek i koniec jazdy:

- ul. Żeromskiego 81

Plac manewrowy:
ul. Żeromskiego 81

Opinie o tej szkole


Dodaj nową opinię:
Ogólna ocena dla tej szkoły:


W celu potwierdzenia wpisz słownie cyfrę "7":Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy Obecnie prowadzimy kursy na prawo jazdy w zakresie:

    * kategorii „A” motocykle
    * kategorii „B” samochody osobowe
    * kategorii „B+E” samochody osobowe lub ciężarowe (DMC do 3,5 tony) z przyczepą
    * kategoria „C” samochody ciężarowe
    * kategoria „C+E” samochody ciężarowe z przyczepą

Kurs na kategorię  A (motocykle) może rozpocząć osoba nie posiadająca żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Natomiast osobom już posiadającym inne kategorie w przypadku nie zaliczenia teorii bądź praktyki na "A" nie są odbierane posiadane uprawnienia. W ramach kursu należy odbyć 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 20 godzin zajęć praktycznych - jazd. Egzamin państwowy składa się z 2-ch części: teoria-test oraz praktyka na placu i mieście.

Kurs na kategorię B (samochody do 3,5 tony) może rozpocząć osoba nie posiadająca żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Natomiast osobom już posiadającym inne kategorie (np. A lub T) w przypadku nie zaliczenia teorii bądź praktyki na "B" nie są odbierane posiadane uprawnienia. W ramach kursu należy odbyć 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zajęć praktycznych - jazd. Egzamin państwowy składa się z 2-ch części: teoria-test oraz praktyka na placu i mieście.

Warunkiem rozpoczęcia kursu na kategorię B+E (samochody osobowe lub ciężarowe o DMC >3500 kg + przyczepa) jest zaliczenie egzaminu państwowego na kat "B", bądź posiadanie prawa jazdy kat "B". W ramach kursu należy odbyć 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 15 godzin zajęć praktycznych - jazd. Egzamin państwowy składa się tylko z praktyki na placu i mieście. W przypadku niepowodzenia na egzaminie państwowym nie są odbierane posiadane uprawnienia. Więcej w FAQ »

Warunkiem rozpoczęcia kursu na kategorię  C (samochody ciężarowe) jest zaliczenie egzaminu państwowego na kat "B", bądź posiadanie prawa jazdy kat "B". W ramach kursu należy odbyć 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zajęć praktycznych - jazd. Egzamin państwowy składa się z 2-ch części: teoria-test oraz praktyka na placu i mieście. Więcej w FAQ »

Warunkiem rozpoczęcia kursu na kategorię C+E (samochody ciężarowe z przyczepą) jest zaliczenie egzaminu państwowego na kat "C", bądź posiadanie prawa jazdy kat "C". W ramach kursu należy odbyć 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 25 godzin zajęć praktycznych - jazd. Egzamin państwowy składa się tylko z praktyki na placu i mieście.W przypadku niepowodzenia na egzaminie państwowym nie są odbierane posiadane uprawnienia. Więcej w FAQ »

Ponieważ zajęcia dla kat. A,B i B+E prowadzone są w zamkniętych blokach tematycznych istnieje możliwość rozpoczęcia zajęć w każdy z dni wykładowych.
Aby ułatwić poznanie całego materiału teoretycznego wszystkie podręczniki, kodeks drogowy, testy itd. uczestnicy kursu otrzymują bezpłatnie.
Aby sprawdzić swoją wiedzę macie Państwo nieograniczony (w godzinach pracy biura) i bezpłatny dostęp do komputera z zainstalowanym „programem egzaminacyjnym” identycznym jak na egzaminie państwowym.
Jazdy odbywają się na pojazdach identycznych jak na na egzaminie państwowym.      Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
statystyka     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Warszawa