Prawo jazdy Warszawa - serwis na temat nauki jazdy w Warszawie - szkoły, ceny, zasady zdawania

OLA


ul. Powsińska 20A (Mokotów)
Warszawa

Biuro czynne: pn. - pt.: 14.00 - 18.00

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:Gadu-Gadu: 795053


Kategorie AM, A1, A2, A, B
Cena za kat. B 1699 zł *
* - dla uczniów i studentów 100 zł zniżki oraz specialna cena za kurs kat B dla uczniów 44 LO im. A.Dobiszewskiego
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne materiały szkoleniowe w cenie kursu
Płatność za kurs w ratach możliwość opłaty za kurs w ratach
Dodatkowa godz. kat. B po kursie 45 - 55zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu 45 - 55zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English yes

Miejsce wykładów:

- ul. Powsińska 20A

Opinie o tej szkole
Nie polecam tej szkoły, a wręcz przestrzegam żeby inni się nie nabrali. Trafiłam tu z polecenia znajomych którzy robili 4 lata temu tutaj kat.A. Zestawiając swoje doświadczenia, wnioskuje że OLA po prostu zaczęła "schodzić na psy." Kurs na prawo jazdy kat.B przeprowadzony ze sporymi nieścisłościami oraz nieuczciwie rozliczone godziny. Mimo, że zapłaciłam za cały kurs, to w sumie anulowano mi 4 godz. jazd (zwykłe złodziejstwo i cwaniactwo!). Zmuszono mnie poza tym do wykupienia dodatkowej godziny na koniec, żebym w ogóle mogła mieć egzamin wewnętrzny i to wyraźnie na moją prośbę. Za materiały do nauki które miały być w cenie kursu również musiałam dodatkowo zapłacić 30 zł. W sumie straciłam w tej szkole 290 zł. Miałam jazdy z dwoma instruktorami na zmianę, co w efekcie dało na koniec to, że żaden z nich nie poczuwał się do odpowiedzialności za prawidłowy przebieg szkolenia. Podczas jazd jeden z instruktorów (Kamil) bardzo często odbierał telefony ze swojej drugiej pracy i tylko na migi pokazywał co mam robić np. gdzie skręcić. Drugi instruktor (Konrad) załatwiał podczas jazd swoje sprawy każąc mi czekać na parkingu po 10-15 min. Kurs był tak prowadzony, żebym musiała brać dodatkowe godziny i nabijać kabzę szkoły. W tej chwili mam jazdy doszkalające w innej szkole i jest jasne, że nie miałam podczas szkolenia w OLI wszystkiego co powinno być na kursie. Czuję się oszukana! To zwykłe naciąganie! Wstyd! Pozdrawiam, Joanna Trych

Dodaj nową opinię:
Ogólna ocena dla tej szkoły:


W celu potwierdzenia wpisz słownie cyfrę "7":Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy OSK  OLA

Istniejemy od 1989 roku. Posiadamy w pełni wyposażone w pomoce naukowe sale wykładowe i własne place manewrowe. Na nasze wykłady składa się zarówno bardzo potrzebna wiedza teoretyczna jak i wskazówki ułatwiające codzienną jazdę. Na zajęciach poznacie tajniki przepisów ruchu drogowego i obsługi samochodu.

Podczas kursu uczymy nie tylko techniki jazdy oraz poruszania się w ruchu, ale także zachowania w sytuacjach stresowych - to jest coś czego nie da się uniknąć i na egzaminie, i później- poruszając się samodzielnie na drodze.

Staramy się wciąż wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom i w miarę możliwości dostosowywać do nich swoją ofertę. Swoim kursantom zapewniamy naukę skuteczną i w przyjacielskiej atmosferze.
Driving lessons in english www.easydrive.pl    Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
statystyka     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Warszawa