Prawo jazdy Warszawa - serwis na temat nauki jazdy w Warszawie - szkoły, ceny, zasady zdawania
Menu:
Ciekawe strony:

PROMOTOR Motocyklowa Szkoła Jazdy


ul. Daniłowskiego 2/4 (Żoliborz)
niebieski pawilon, dawny PORION
Warszawa

Biuro czynne: pn. - czw.: 15:00 - 18:00

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:

Kategorie AM, A1, A2, A, B1, B, B+E
Cena za kat. B 1700 zł
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne materiały szkoleniowe w cenie kursu
Płatność za kurs w ratach możliwość opłaty za kurs w ratach
Dodatkowa godz. kat. B po kursie 60 zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu 60 zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English no data

Miejsce wykładów:

- ul. Daniłowskiego 2/4

Plac manewrowy:
Warszawa-Bemowo ul. Widawska róg Ks. Bolesława

Opinie o tej szkole
Hej, próbowałem się dostać na kurs warsztatowy w warszawskim Promotorze... Masakryczne niski poziom organizacyjny Sad Sad Po zapisaniu się przez formularz na stronie www. zero potwierdzenia, musiałem pisać i dzwonić i się dopytać czy jestem zapisany Zajęcia najpierw przesunięte na inny termin, później odwołane całkowicie w ostatniej chwili czyli straciłem dwa weekendy a kurs się i tak nie odbył. Organizatorzy przesyłali sprzeczne informacje dotyczące wpłat zaliczek, podobnie sprzeczne informacje na stronie www i FB. kiedy pytałem telefonicznie i mailowo o wpłatę zaliczki to słyszałem "na razie nie trzeba" a jak przyszło do odwołania kursu to podanym powodem było "nie wpłacona zaliczka". Maile z informacjami o szkoleniu wysyłane były przypadkowo i nie do wszystkich uczestników - wiem bo zapisaliśmy się w dwie osoby. Pani z biura odpowiada na maile nie czytając ich treści. Grała tak zwaną "zdartą płytę" pozostając obojętna na jakiekolwiek argumenty. O zwykłe "przepraszamy za zaistniałą sytuację" trzeba się było upomnieć. Niepochlebne komentarze w utworzonym przez nich wydarzeniu "kurs warsztatowy" na FB skasowali. To i parę innych kwiatków powoduje moja opinie o tej szkole na poziomie najniższym z możliwych. Pozdrawiam Jacek

Dodaj nową opinię:
Ogólna ocena dla tej szkoły:


W celu potwierdzenia wpisz słownie cyfrę "7":Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców Promotor zaprasza wszystkich zainteresowanych na kurs prawa jazdy . Organizujemy kursy kategorii A (motocykle), oraz B (samochody osobowe, dostawcze do 3,5t). Zajęcia teoretyczne prowadzone są w ustalonych wcześniej terminach. Odbywają się one na terenie XXII LO im. Jose Marti ul. Leopolda Staffa 111 lub w naszej sali na tyłach biura przy ul. Daniłowskiego 2/4. Zajęcia praktyczne natomiast prowadzone są na nowych samochodach typu Opel Corsa oraz motocyklach identycznych z używanymi przez stołeczne ośrodki egzaminacyjne. Miejsce spotkań z instruktorem ustalane jest indywidualnie, z preferencją okolic ważniejszych punktów komunikacyjnych miasta. Jazdy odbywają się po całej Warszawie, oraz na placach manewrowych. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczoną kadrę, z państwowymi uprawnieniami do szkolenia kierowców.

Program zajęć teoretycznych obejmuje: przepisy ruchu drogowego, pierwszą pomoc przedmedyczną, obsługę pojazdu, ubezpieczenia komunikacyjne, teorię techniki jazdy. Wykładowca prowadząc zajęcia wykorzystuje pomoce naukowe takie jak: plansze poglądowe, makiety, materiały video. Każdy z uczestników kursu otrzymuje komplet pomocy dydaktycznych w skład których wchodzi: kodeks drogowy, podręcznik kierowcy, znaki i sygnały drogowe, notatnik kursanta, testy książkowe w formacie A4 oraz program egzaminacyjny na płycie CD. Wszystko zapakowane w elegancką teczkę.

Temat poświęcony pomocy przedmedycznej, realizuje lekarz zespołu ratownictwa drogowego. W trakcie zajęć, lekarz  przeprowadza odpłatnie badania lekarskie dla kursantów. Nie ma obowiązku korzystania z usług lekarza na kursie, lecz w takim przypadku kursant ma obowiązek przedłożenia u wykładowcy kserokopii badań wykonanych we własnym zakresie, przed rozpoczęciem zajęć praktycznych. Wykłady kończymy wewnętrznym egzaminem sprawdzającym opanowanie materiału przez kursantów. Niestety wynik sprawdzianu nie służy tylko wychwyceniu ewentualnych braków w przygotowaniu do państwowego egzaminu teoretycznego, ale decyduje również o rozpoczęciu części praktycznej (ustawa o szkoleniu i egzaminowaniu).
   Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
statystyka     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Warszawa