Prawo jazdy Warszawa - serwis na temat nauki jazdy w Warszawie - szkoły, ceny, zasady zdawania
Menu:
Ciekawe strony:

AUTO-KOS


ul. Rzymowskiego 38
Warszawa

Biuro czynne:

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:

Kategorie AM, A1, A2, A, B1, B
Cena za kat. B 1500 zł *
* - przy wpłaty całości badania lekarskie w cenie kursu
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne materiały szkoleniowe w cenie kursu
Płatność za kurs w ratach możliwość opłaty za kurs w ratach
Dodatkowa godz. kat. B po kursie 60zł, 10h - 500zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu 60zł, 10h - 500zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English no data

Miejsce wykładów:

- ul. Rzymowskiego 38

Początek i koniec jazdy:

- ul. Rzymowskiego 38

Opinie o tej szkole


Dodaj nową opinię:
Ogólna ocena dla tej szkoły:


W celu potwierdzenia wpisz słownie cyfrę "7":Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy W ośrodku AUTO-KOS od początku naszego istnienia główny nacisk kładziemy na solidne przygotowanie przyszłych uczestników ruchu drogowego. Do współpracy zaprosiliśmy grupę doświadczonych instruktorów. Ich gruntowne wykształcenie, doskonała znajomość przepisów ruchu drogowego oraz techniki kierowania pojazdem, wsparte bogatym i nowoczesnym wyposażeniem ośrodka, gwarantują rzetelne przygotowanie przyszłych kierowców.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować program szkolenia umożliwiajcy w krótkim czasie zapoznanie kandydatów na kierowców ze wszystkimi zasadami ruchu drogowego. Dzięki sprawdzonym i przystępnym formom szkolenia zdobywamy uznanie coraz liczniejszej rzeszy kursantów. W zamian za okazane zaufanie oferujemy profesjonalne szkolenie przebiegajce w miłej, bezstresowej atmosferze.

Nasz plac manewrowy zbudowany jest na wzór toru egzaminacyjnego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Dzięki takiej lokalizacji każda minuta wykorzystana jest na solidne szkolenie. Nie tracicie Państwo swojego cennego czasu na zbędne dojazdy. Szkolenie prowadzone w naszym ośrodku odbywa sie takimi samymi pojazdami, jakie mają do dyspozycji kandydaci na kierowców zdający egzaminy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (Opel Corsa).

Program szkolenia realizowany w naszym ośrodku obejmuje przygotowanie kandydatów na kierowców z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdami, ich eksploatacji oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Wiadomości zdobywane są w formie zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych odbywających się w sali wykładowej, na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim.    Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
statystyka     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Warszawa