Prawo jazdy Warszawa - serwis na temat nauki jazdy w Warszawie - szkoły, ceny, zasady zdawania
Menu:
Ciekawe strony:

STREFA-L Auto Szkoła


ul. Marsa 134 (Wawer)
przy PKP, SKM Warszawa Rembertów
Warszawa

Biuro czynne: pn. - pt.: 16 - 19, sb.: 9 - 12

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:Gadu-Gadu: 6752515


Kategorie B
Cena za kat. B 1400 zł
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne materiały szkoleniowe w cenie kursu
Płatność za kurs w ratach możliwość płatności w ratach
Dodatkowa godz. kat. B po kursie 50zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu 50zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English no data

Początek i koniec jazdy:

- Miejsce rozpoczęcia jazd do uzgodnienia z instruktorem

Opinie o tej szkole
beznadziejny instruktor, zero cierpliwości zero tłumaczenia. Same krzyki stres. Trasy cały czas te same. Panu Tomkowi wydaje sie że wszyscy potrafia jeździc, i dziwi go ze nie umiem ruszac, jak można nie potrafic wrzucac biegów itp. Nie nadaje sie na nauczyciela.

Dodaj nową opinię:
Ogólna ocena dla tej szkoły:


W celu potwierdzenia wpisz słownie cyfrę "7":Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy STREFA-L

została założona przez instruktorów z dużym doświadczeniem z zakresu kierowania pojazdem, jak również szkolenia przyszłych kandydatów na prawo jazdy. Od początku naszego istnienia główny nacisk kładziemy na solidne przygotowanie przyszłych uczestników ruchu drogowego i mamy w tym doskonałe osiągnięcia.

Zapewniamy miłą atmosferę, zarówno podczas zajęć teoretycznych, jak i praktyki, dzięki czemu sytuacje stresowe rozładowywane są na miejscu i nie zniechęcają do dalszej nauki.
Program szkolenia przygotowany został w taki sposób, aby kursant sukcesywnie zapoznawał się z zasadami ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdami, ich eksploatacji oraz udzielania pierwszej pomocy.

Naszym priorytetem jest przeprowadzenie szkolenia w taki sposób, aby kursant nie tylko zdał egzamin państwowy, ale także bez zbędnego stresu mógł samodzielnie poruszać się w "miejskiej dżungli" Dlatego każdego kursanta traktujemy indywidualnie i do jego możliwości dopasowujemy przebieg procesu dydaktycznego.
Nasi instruktorzy to dobrze wyszkoleni młodzi ludzie, którzy z entuzjazmem i dużym zaangażowaniem traktują swoją pracę, dzięki czemu przynosi ona wymierne rezultaty.

Dysponujemy własnym, utwardzonym placem manewrowym o powierzchni 400 m2 usytuowanym nieopodal ośrodka egzaminacyjnego na Targówku. Trzy pasy ruchu do jazdy przodem i tyłem odpowiadają wymogom egzaminacyjnym. Ponadto drugi utwardzony plac manewrowy z pełnowymiarowym "łukiem" znajduje się bezpośrednio na terenie naszego ośrodka w Marysinie Wawerskim.
Ośrodek wyposażony jest w niezbędny sprzęt i materiały dydaktyczne, służące lepszemu i szybszemu przyswojeniu potrzebnej kierowcy wiedzy.

Nasi kursanci w ramach zajęć praktycznych poruszają się po Warszawie i okolicach z uwzględnie-niem tras egzaminacyjnych, dzięki czemu stres związany z nieznajomością terenu podczas egzaminu udaje się w znacznym stopniu ograniczyć. Ponadto w naszym ośrodku możesz liczyć na pomoc instruktorów w kwestiach organizacyjnych i formalno-prawnych, związanych z zapisem na egzamin.
   Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
statystyka     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Warszawa