Prawo jazdy Warszawa - serwis na temat nauki jazdy w Warszawie - szkoły, ceny, zasady zdawania
Menu:
Ciekawe strony:

AUTOKADET OSK


ul. Konwiktorska 7
Warszawa

Biuro czynne: pn., wt., śr.: 16:00 - 18:00

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:

Kategorie B
Cena za kat. B 1299 zł *
* - przy wpłacie jednorazowej 100zł zniżki
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne materiały szkoleniowe w cenie kursu
Płatność za kurs w ratach możliwość rozłożenia płatności na raty, raty są nieoprocentowane
Dodatkowa godz. kat. B po kursie 50 zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu 50 zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English no data

Opinie o tej szkole
Bardzo polecam, świetna atmosfera, brak ukrytych kosztów, w moim przypadku postęp po każdych jazdach dzięki wyjątkowym instruktorom!! egzamin państwowy zdany za pierwszym razem bez najmniejszych problemów! cały kurs SUPERMASAKRA - a nie szkoła! Egzaminy teoretyczne wewnętrzne można w miarę szybko zdać jak się umie, ale jazdy - TRAGEDIA !!!! moja córka przez 5 miesięcy wyjeżdziła dopiero połowę czyli 15 godzin!!!!(nie z jej winy, bo jest dyspozycyjna czasowo). NIE POLECAM - CWANIACY I NACIĄGACZEPotwierdzam, Im dalej od autokadet tym lepiej.Bardzo nieuczciwa szkoła. Wystarczy wpisać w Google "AutoKadet opinie" i przejść do serwisu "lewojazdy". Aż mrowi się od negatywnych opinii !!!

Dodaj nową opinię:
Ogólna ocena dla tej szkoły:


W celu potwierdzenia wpisz słownie cyfrę "7":Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Auto Kadet" posiada zezwolenie wydane przez prezydenta m.st. Warszawy i zarejestrowana jest pod numerem 04461465.

Kursy prawa jazdy w szkole "Auto Kadet" zostały założone przez instruktora nauki jazdy z doświadczeniem w szkoleniu przyszłych kierowców. Ludzie zaproszeni do współpracy to grupa cenionych instruktorów, wykazujących się spokojem i profesjonalizmem podczas wykonywania pracy.

W zamian za okazane zaufanie - w stosunku do naszej szkoły - oferujemy solidne przygotowanie przyszłych uczestników ruchu drogowego, przebiegające w miłej, bezstresowej atmosferze.

Sprawą priorytetową dla nas jest w taki sposób przeprowadzać naukę jazdy, aby była to przyjemność dla kursanta jak również, aby nie tylko zdał egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, ale był doskonałym kierowcą.

Prowadzimy również jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy, albo osób które nie czują się pewnie za kierownicą.

Serdecznie zapraszamy!!!
   


   Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
statystyka     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Warszawa