Prawo jazdy Warszawa - serwis na temat nauki jazdy w Warszawie - szkoły, ceny, zasady zdawania
Menu:
Ciekawe strony:

SKORPION


ul. Strumykowa 21
Warszawa

Biuro czynne: wt. - pt.: 17.30 - 20.15

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:

Kategorie A1, A, B
Cena za kat. B 1500 zł
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne materiały dydaktyczne w cenie kursu
Płatność za kurs w ratach możliwość opłaty za kusr w ratach
Dodatkowa godz. kat. B po kursie 55 zł, 10h - 500zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu 55 zł, 10h - 500zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English no data

Miejsce wykładów:

- ul. Strumykowa 21

Opinie o tej szkole
Najlepsi z najlepszych!!! Jak zdawać prawko to tylko w Skorpionie.Doświadczenie w pracy z kursantami i niezwykła doza cierpliwości. Rozumieją, że każdy jest inny i potrzebuje zawsze innego czasu i treningu.Warszawa to tylko Skorpion. Fantastycznie prowadzone zajęcia, nowoczesne pojazdy i ceny.Polecam. Bardzo fajna atmosfera i dokładne uczenie teorii i praktyki.Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Nie znajdziecie lepszej szkoły w Warszawie.Szkoła jazdy z doświadczeniem. Zdałam za pierwszym razem i wiem, że nauczyłam się odpowiedzialności na drodze.Polecam. Jestem bardzo zadowolony z zajęć zarówno teoretycznych jak i praktycznych.Miałem kiedyś jazdy z panem Waldemarem Czaplińskim.Jeszcze wtedy było 20 godz. jazdy.Nie dokończył ze Mną programu szkoleniowego sugerując żebym wykupił dodatkowe jazdy.W czasie moich godz.jazdy robił przerwy na obiady.KPINA

Dodaj nową opinię:
Ogólna ocena dla tej szkoły:


W celu potwierdzenia wpisz słownie cyfrę "7":Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy


Szanowni  Państwo!

Samochód już od dawna przestał być luksusem dla wybranych. Korzystanie z samochodu to znaczne ułatwienie poruszania się, wygoda oraz przyjemność, TAK przyjemność. Żeby jednak jazda samochodem była przyjemnością trzeba pamiętać, że należy nauczyć się jeździć bezpiecznie.

Samochód może również stanowić niezwykle poważne zagrożenie jeżeli znajdzie się w rękach osoby nieodpowiedzialnej, pozbawionej wyobraźni i nie mającej odpowiednich umiejętności. Wystarczy niewielki błąd aby wymknął się z pod kontroli a wtedy sieje spustoszenie, staje się przyczyną tragedii niejednokrotnie nieodwracalnych.

Nikt nie staje się od razu dobrym kierowcą. Potrzeba do tego zarówno solidnej wiedzy teoretycznej jak i doświadczenia. Zarówno jedno jak i drugie zdobędą Państwo w ośrodku szkolenia kierowców „SKORPIN”.

Ośrodek  Szkolenia Kandydatów na kierowców  "Skorpion" istnieje od 1995 roku. 

W  początkowym okresie działalności funkcjonował jako  "Prywatna Szkoła Kierowców" - "Skorpion".  Od 1999 r. funkcjonuje jako Ośrodek Szkolenia  Kierowców. Szkolimy kierowców kategorii „A” tj. motocyklistów  i kierowców kategorii „B” czyli kierowców  samochodów osobowych i ciężarowych o dopuszczalnej  masie całkowitej do 3,5 tony.

Spełniając  wymogi określone w Ustawie Prawo o Ruchu Drogowym i Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury,  ośrodek został pozytywnie zweryfikowany. Działalność  swoją prowadzimy na podstawie zezwolenia wydanego  przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

W  ciągu roku kalendarzowego ośrodek szkoli około 600  osób, a zdawalność absolwentów ośrodka  zarówno na kat. „A” jak i „B” kształtuje  się powyżej średniej. 

Zainteresowanym  zapewniamy grono cierpliwych i doświadczonych  instruktorów. Zapewniamy nowoczesne sale wykładowe, wszelkie pomoce  dydaktyczne, profesjonalne place manewrowe zgodne  z wymogami szkolenia oraz badania lekarskie. Szkolimy pojazdami identycznymi, jak na egzaminach państwowych.  

Na  naszej stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne  informacje dotyczące kursów podstawowych,  dodatkowych oraz doszkalania. Ewentualne pytania  prosimy kierować dzwoniąc pod numery telefonów  :

0-22 618 54 58 w godz. 12.00 – 16.00, 0-22 4 999 888 w godz. 8.00 – 21.00,  601 20 18 20, 0 501 354  280, oraz na adres e–mail : skorpion@autokursy.waw.pl

Pozdrawiam i zapraszam
Waldemar Czapliński
Kierownik Ośrodka   Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
statystyka     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Warszawa