Prawo jazdy Warszawa - serwis na temat nauki jazdy w Warszawie - szkoły, ceny, zasady zdawania
Menu:
Ciekawe strony:

EL RIDER


ul. Pelplińska 22
Warszawa

Biuro czynne:

Telefon: 
Strona www:

Kategorie B
Cena za kat. B 1600 zł
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne brak danych
Płatność za kurs w ratach możliwość opłaty za kurs w ratach
Dodatkowa godz. kat. B po kursie 50 zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu 50 zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English no data

Miejsce wykładów:

- ul: Pelplińska 22

Opinie o tej szkole
Totalne dno. Zanim się zdecydujesz poczytaj w internecie opinie... Nie będę kolejny raz o tym pisać bo szkoda czasu. Dodam tylko, że kurs w tej szkole widmo robię od 2-óch lat... Uważajcie!

Dodaj nową opinię:
Ogólna ocena dla tej szkoły:


W celu potwierdzenia wpisz słownie cyfrę "7":Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy Szkoła Nauki jazdy „eL” została założona przez instruktorów z dużym doświadczeniem z zakresu kierowania pojazdem, jak również szkolenia przyszłych kandydatów na prawo jazdy. Od początku naszego istnienia główny nacisk kładziemy na solidne przygotowanie przyszłych uczestników ruchu drogowego.

Do współpracy zaprosiliśmy grupę doświadczonych instruktorów, których solidne wykształcenie, doskonała znajomość przepisów ruchu drogowego oraz techniki kierowania pojazdem, wsparta bogatym i nowoczesnym wyposażeniem ośrodka (stanowisko komputerowe z programem egzaminacyjnym „TEST”, projekcje video, DVD, magnetycznych plansz sytuacyjnych oraz różnego rodzaju rekwizytów poglądowych) gwarantuje doskonałe przygotowanie przyszłych kierowców.

Doświadczenie pozwoliło nam przygotować program szkolenia umożliwiający w krótkim czasie zapoznanie kandydatów na kierowców ze wszystkimi zasadami ruchu drogowego. Dzięki sprawdzonym i przystępnym formom szkolenia zdobywamy uznanie coraz liczniejszej rzeszy kursantów. W zamian za okazane zaufanie oferujemy profesjonalne szkolenie przebiegające w miłej, bezstresowej atmosferze.

Program szkolenia realizowany w naszym ośrodku obejmuje przygotowanie kandydatów na kierowców z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdami, ich eksploatacji oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Wiadomości zdobywane są w formie zajęć teoretycznych odbywających się w sali wykładowej i zajęć praktycznych odbywających się na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim.

Sprawą priorytetową jest w taki sposób przeprowadzać naukę jazdy, aby była to przyjemność dla kursanta jak również, aby zdał egzamin na prawo jazdy za PIERWSZYM RAZEM.

Organizujemy również wyjazdy na egzamin do Łomży.
   Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
statystyka     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Warszawa